tel/fax 768 711 430, tel. kom.: 600 432 483Napisz do nas

Wesela Legnica

sala weselna na 220 osóbZ naszej aktualnej oferty na niezapomniane wesela może skorzystać także Legnica. Tworząc ją mieliśmy na względzie szczególnie potrzeby i upodobania mieszkańców tego pięknego miasta, ponieważ często gościmy Legniczan także w naszej restauracji z ekspresową i co ważne, zdrową kuchnią Pod Ulubionym Jaworem.

Wesela to nasza pasja, dlatego dzięki nam, w tak ważnym dniu, jakim jest dzień zaślubin, na przyjęciu weselnym będziesz mogła/mógł zająć się wyłącznie dobrą zabawą, spotkaniem z rodziną i przyjaciółmi oraz hucznym świętowaniem, bez zamartwiania się o przebieg uroczystości od strony muzycznej i kulinarnej. Nie bez znaczenia jest tu wystrój naszego pięknego domu weselnego w Jaworze.

Dom weselny specjalnie dla Legnicy

Niezwykle elegancki wystrój domu weselnego, sala mogąca pomieścić nawet 220 gości oraz piękne stoły i krzesła sprawiają, że nasi Klienci podczas przyjęcia weselnego czują się naprawdę wyjątkowo, jak na wielkim wiedeńskim balu pozostając nieopodal Legnicy.

Całości dopełnia adekwatna do gustów i chwili muzyka (także na żywo), którą też możemy się zająć, jeśli tylko wyrazisz taką chęć. Zapewniamy, że nasza oferta kulinarna obecna w domu weselnym i restauracji Pod Ulubionym Jaworem spodoba się nawet najbardziej wymagającym podniebieniom. Będzie też gratką dla najmłodszych gości, bo wiemy, co lubią.

Przyjęcia weselne dla nowożeńców z Legnicy

przyjęcie weselne w LegnicyPrzyjęcia weselne dla nowożeńców z Legnicy przygotowujemy ze szczególną pieczołowitością, byś mógł/mogła przy okazji tak podniosłej chwili dobrze się bawić, ale także zrelaksować z dala od miejskiego zgiełku, rozkoszując się smakami naszej kuchni. Gwarantujemy, że nigdzie w pobliżu nie znajdziesz tak kompleksowej obsługi na 220 osób, która zadba o każdy szczegół Twojego przyjęcia weselnego.

Jeśli jesteś z Legnicy i planujesz w najbliższej przyszłości organizację wesela po ślubie, koniecznie skontaktuj się z nami wcześniej, by sprawdzić, czy wybrany termin imprezy nie został już przez kogoś zajęty. Udzielimy Ci też wszelkich informacji odnośnie cennika oraz niespodzianek przygotowanych specjalnie dla naszych Klientów właśnie z Legnicy.

Legnica – miasto powiatowe zlokalizowane w województwie dolnośląskim, trzecie co do wielkości po Wrocławiu i Wałbrzychu, liczące ponad 100 tysięcy mieszkańców; ma bogatą historię sięgającą 4000 lat pne (pierwsze ślady osadnictwa na tym terenie), na uwagę zasługują tu piękne tereny zielone oraz mnóstwo cennych budowli – kilkadziesiąt z nich wpisano do rejestru zabytków; Legnica nawiązała też współpracę z Niemcami, Rosją, Ukrainą, Czechami oraz Francją.