tel/fax 768 711 430, tel. kom.: 600 432 483Napisz do nas

Wesela Środa Śląska

przystrojona sala weselnaWesela to uroczystości jedyne w swoim rodzaju, także dla Par Młodych ze Środy Śląskiej i ich bliskich, czy przyjaciół. Zdajemy sobie z tego sprawę, stąd do ich organizacji przygotowujemy się bardzo starannie, wykorzystując całe nasze dotychczasowe doświadczenie w kompleksowej obsłudze różnych imprez okolicznościowych.

Na miejscu dysponujemy odpowiednią salą, wykwalifikowaną kadrą, która jednorazowo sprawnie obsłuży nawet 220 osób. Zawsze robimy też elegancki wystrój wnętrza, zwracając baczną uwagę na artystyczne nakrycie stołów, bo przygotowywanie wesel to nasza pasja. Z pewnością z tak zorganizowanej imprezy – wesela będą dumni także gospodarze i goście ze Środy Śląskiej.

Dom weselny idealny dla gości ze Środy Śląskiej

Dom weselny Pod Ulubionym Jaworem to miejsce wprost idealne dla gości ze Środy Śląskiej. Sala mogąca pomieścić nawet do 220 miejsc siedzących z wygodnym miejscem do tańca, możliwość noclegu na miejscu, a przede wszystkim dobra domowa kuchnia i piękne plenery to atuty cenione przez Klientów ze Środy Śląskiej niezależnie od pory roku.

Nie zapomnieliśmy też o gościach zmotoryzowanych, bo mamy wygodny parking, z którego swobodnie można skorzystać – bawiąc się jednocześnie mając auto na oku. Dobra restauracja na miejscu zaprasza wszystkich, którzy po weselu chcieliby jeszcze przedłużyć huczne świętowanie w ramach poprawin.

Przyjęcia weselne na życzenie Środy Śląskiej

sala weselna na 220 osóbPrzyjęcia weselne w Jaworze organizowane dla Środy Śląskiej zawsze są dopięte na przysłowiowy ostatni guzik. Te organizowane zwłaszcza w sezonie wiosennym, letnim i jesiennym, kiedy okolica mieni się soczystymi kolorami roślin są szczególnie miło wspominane przez naszych gości.

Za każdym razem staramy się w jak największym stopniu dopasować do życzeń i marzeń przyszłych Państwa Młodych ze Środy Śląskiej, by pozostawić po przyjęciu weselnym Pod Ulubionym Jaworem wyłącznie dobre wspomnienia. Jesteśmy otwarci na różne pomysły aranżacyjne, proponujemy też ciekawe niespodzianki weselne.

W związku z tym, że Środa Śląska leży w pięknej okolicy, niedaleko Jawora, mamy zawsze sporo chętnych do organizacji przyjęć weselnych z tego miasta. Dlatego, aby zapewnić sobie spokojnie dogodny termin najlepiej zarezerwuj sobie wstępnie datę imprezy w naszym domu weselnym nawet teraz, a na pewno będziesz zadowolona/zadowolony z oferty.

Środa Śląska – piękne miasto położone na Dolnym Śląsku o ciekawej historii, wielu pięknych zabytkach wpisanych na Listę Dziedzictwa Narodowego i odradzającej się tradycji winiarskiej; zamieszkuje je obecnie ponad 10 tysięcy mieszkańców; ważnym elementem wpływającym na rozwój Środy Śląskiej jest między innymi prężna współpraca zagraniczna z Niemcami, Czechami oraz Ukrainą.