tel/fax 768 711 430, tel. kom.: 600 432 483Napisz do nas

Wesela Strzegom

zdjecie-5Wesele to jedna z najpiękniejszych chwil, ale bardzo ważne przedsięwzięcie, pozostające w pamięci wielu osób na całe życie. Dlatego do organizacji zabawy po ślubie warto dobrze się przygotować, najpierw zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego miejsca na przyjęcie weselne.

Dziś nikt tuż chyba nie myśli, żeby nawet najmniejsze wesele organizować w domu, stąd przygotowaliśmy specjalną ofertę, skierowaną do mieszkańców Strzegomia i okolic, która z pewnością przypadnie Ci do gustu.

O domu weselnym dla gości ze Strzegomia

Dom weselny Pod Ulubionym Jaworem otwarty także z myślą o Strzegomiu i okolicach z ogromną przyjemnością będzie gościć i Ciebie. Odpowiednio przygotowany wystrój do okoliczności, przestronny parkiet oraz miejsca do biesiadowania dla nawet 220 osób, za dobrą cenę to tylko niektóre z naszych wyróżników.

Nie zapominamy też o smacznej kuchni, która na weselach, czy innych przyjęciach okolicznościowych jest bardzo istotna. W razie potrzeby możesz skorzystać także z usług naszej restauracji chwalonej też przez Strzegomian.

Nasz dom weselny zlokalizowany w Jaworze to świetne miejsce do zabawy weselnej dla dorosłych i dzieci. Piękna okolica i plener sprzyjają uwiecznianiu niezapomnianych chwil na zdjęciach. Doceni go także każdy zmotoryzowany gość, ponieważ dysponujemy wygodnym parkingiem, z którego można swobodnie skorzystać.

Przyjęcia weselne według wskazań Par ze Strzegomia

Przyjęcia weselne organizowane przez przyszłych Nowożeńców i ich rodziny ze Strzegomia u nas są dokładnie takie, jak sobie wymarzyli. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły odnośnie wystroju sali weselnej, przygotowanych atrakcji-niespodzianek oraz oprawy muzycznej. Całości dopełnia możliwość dowolnego komponowania weselnego menu z dostępnej listy dań.

sala weselna na 220 osób

Po uprzedniej rezerwacji zapewniamy też miejsca noclegowe, dzięki którym po dobrej zabawie spokojnie będą mogli wrócić do Strzegomia, do codziennych zajęć.

Gwarantujemy, że przyjęcia weselne dla Strzegomia zorganizowane w naszej Sali weselnej w Jaworze pozostawią po sobie wyłącznie dobre wspomnienia na długo. Aby mieć pewność dobrej zabawy w wybranym terminie, koniecznie zarezerwuj dogodny dzień dużo wcześniej przed weselem.

Strzegom – miasto położone na Dolnym Śląsku, liczące ponad 16 000 mieszkańców, prawa miejskie uzyskało już w roku 1242 i od tego czasu mimo trudnej historii się rozwija; ważnym elementem wpływającym na obecną infrastrukturę Strzegomia jest zlokalizowany tu ważny ośrodek kamieniarski z kopalnią granitu strzegomskiego, istotna jest też prężna współpraca międzynarodowa z Niemcami, Czechami oraz Włochami.