tel/fax 768 711 430, tel. kom.: 600 432 483Napisz do nas

Wesela Świebodzice

przyjęcie weselne w LegnicyWesela to przede wszystkim, dobra i niezapomniana zabawa, ale też niełatwe strategicznie przedsięwzięcie, zwłaszcza jeśli chcemy zaprosić na nie większą liczbę osób. Doświadczenie pokazuje, że aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, warto wybrać większy dom weselny z obsługą, która ma spore doświadczenie w tej kwestii i będzie w stanie to sprawnie ogarnąć, nie przeszkadzając w świętowaniu.

Dobrze wiemy, jak zająć się wszystkim od strony obsługi gości, zapewniając odpowiednią przestrzeń do tańca, stąd naszą wyjątkową ofertę na organizację profesjonalnych wesel dla nawet 220 osób, chcemy dziś skierować także do Klientów ze Świebodzic i miejscowości ościennych.

Dom weselny świetny do przyjęcia gości ze Świebodzic

Dom weselny z Restauracją Pod Ulubionym Jaworem z siedzibą w Jaworze to doskonałe miejsce do urządzenia przyjęcia weselnego dla Nowożeńców i ich gości ze Świebodzic. Bardzo dobra lokalizacja, gwarantująca spokój i poczucie intymności sprzyjają nieskrępowanej zabawie, którą tak kochają mieszkańcy tego miasta. Całości dopełnia świetna zdrowa i wykwintna kuchnia ceniona nawet przez bardzo wymagających gości, dobrze dopasowana do radosnego charakteru weselnego.

Nasz dom weselny przystosowany jest do zastosowania oprawy muzycznej przygotowanej przez DJ`a, jak również do prezentowania muzyki weselnej przez zespoły na żywo, miejscu mamy też duży parking. Piękna okolica z pewnością spodoba się nie tylko gościom ze Świebodzic.

Przyjęcia weselne o jakich Świebodzice marzą

sala weselna pod ulubionym jaworemPrzyjęcia weselne to bardzo ważna część naszej pracy, dlatego do ich organizacji przykładamy dużą wagę, chcąc spełnić marzenia Par Młodych ze Świebodzic, byś poczuł/a się podczas wesela jak przysłowiowa księżniczka, czy książę z bajki.

Bogaty wystrój sali, dobre jedzenie, dużo miejsca do tańca i świetnie przygotowana do ugoszczenia nawet 220 gości jednocześnie obsługa z pewnością przyczynią się do urzeczywistnienia Twoich snów.
Aby jednak mieć pewność, że wybrany przez Ciebie termin przyjęcia weselnego będzie możliwy do realizacji, koniecznie skontaktuj się z nami jak najszybciej i wstępnie go zarezerwuj, a przekonasz się, że było warto.

Świebodzice – miasto w województwie dolnośląskim, należące do Aglomeracji Wałbrzyskiej, liczące ponad 23 tysiące mieszkańców; według dostępnych źródeł pierwsza wzmianka historyczna o nich pochodzi już z 1203 roku, dobrze rozwinięta infrastruktura, piękna okolica Książańskiego Parku Krajobrazowego sprzyja zadowoleniu mieszkańców i współpracy międzynarodowej z miastami Niemiec, Białorusi oraz Czech.