tel/fax 768 711 430, tel. kom.: 600 432 483Napisz do nas

Wesela Wałbrzych

zdjecie-11Na weselach znamy się jak nikt, ponieważ przygotowujemy je regularnie od lat. Organizację dobrej zabawy z pysznym jedzeniem chcemy zaoferować obecnie także Tobie. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu poczujesz się w tym wspaniałym dniu jak prawdziwy gość, zapominając o konieczności dbania o każdy szczegół. Wszystko zorganizujemy tak, że na weselu będziesz się tylko dobrze bawić i zapomnisz o stresie towarzyszącym tego typu imprezom.

Nie będziesz musiał/a pilnować talerzyków, kolejności wydawania dań, czy martwić się o wystarczającą ilość napojów. Zapewniamy, że nasza oferta to naprawdę dobra propozycja dla Par Młodych mieszkających w Wałbrzychu.

Dom weselny – marzenie gości z Wałbrzycha

Nasz dom weselny w Jaworze to prawdziwa gratka dla Nowożeńców i ich gości z Wałbrzycha, którzy po szampańskiej zabawie na miejscu będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanych miejsc noclegowych.

Zadbane otoczenie, elegancka gotowa na dobrą zabawę nawet dla 220 osób jednocześnie sala weselna, przestronny parking to tylko niektóre jego atuty.

Nasi dotychczasowi Klienci z Wałbrzycha podkreślają, że dom weselny Pod Ulubionym Jaworem ma w sobie wyjątkowy klimat i pozwala stworzyć tak dobrą atmosferę, za którą wręcz się tęskni. Jesteśmy bardzo wzruszeni takimi opiniami i dziękując za nie staramy się pracować jeszcze lepiej, by nie zawieść zaufania.

Przyjęcia weselne z pięknym plenerem dla Wałbrzycha

Przyjęcia weselne organizowane przez naszą załogę pozostawiają w uczestnikach z Wałbrzycha tylko dobre wspomnienia pięknie przygotowanego wnętrza, świetnej kuchni, ale także bajkowej okolicy pełnej zieleni. Nie sposób jej nie docenić i pominąć, zwłaszcza wiosną, latem i jesienią. Będziesz mógł zupełnie za darmo skorzystać z jej piękna na pamiątkowych fotografiach ślubnych.

sala weselna na 220 osób

Aby mieć pewność, że nikt nie wyprzedzi Cię w rezerwacji dogodnego terminu na wesele w naszym domu weselnym, najlepiej nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jak najszybciej. Przy okazji zupełnie niezobowiązująco przekażemy więcej informacji na temat interesującej Cię imprezy, nie wyłączając atrakcyjnego cennika, aby wszystko już zawczasu zaplanować.

Wałbrzych – główne miasto aglomeracji wałbrzyskiej, zlokalizowane na Dolnym Śląsku, liczące ponad 120 tysięcy mieszkańców, niektóre źródła podają, że istniało ono już w 1191roku; ważny ośrodek kultury i nauki o bogatej historii; posiada szereg wartych uwagi zabytków i dobrą infrastrukturę, czynnie współpracuje z innymi miastami Polski, a także Malty, Włoch, Francji, Czech, Niemiec, Rosji oraz Ukrainy.