tel/fax 768 711 430, tel. kom.: 600 432 483Napisz do nas

Wesela Złotoryja

Wesele to bardzo ważny moment w życiu każdej Pary, która decyduje się po ślubie uczcić ten fakt dobrą zabawą, którą także zgromadzeni członkowie rodzin i przyjaciele zapamiętają na długo. Aby zabawa była w 100% udana, jak z marzeń, jej organizację warto od strony kulinarnej i lokalowej powierzyć doświadczonej ekipie kucharzy, kelnerów i innej obsługi, takiej jak nasza z Domu weselnego i Restauracji pod Ulubionym Jaworem.

sala weselna pod ulubionym jaworem

Chociaż nasz lokal znajduje się w Jaworze, piękne wesela w dobrym stylu, którego wielu będzie Ci pozazdrościć, robimy także z wielką przyjemnością dla chętnych mieszkańców Złotoryi i okolicznych miejscowości.

Dom weselny otwarty na życzenia mieszkańców Złotoryi

Dom weselny, który dziś chcemy Ci zarekomendować jest otwarty na życzenia kulinarne i inne mieszkańców Złotoryi i okolic. Dzięki dostępnej bazie noclegowej, parkingowi i pięknemu otoczeniu, możesz mieć pewność, że z nami Twoje nawet największe przyjęcie weselne będzie niezapomniane tylko w pozytywnym sensie.

Nasz dom weselny był od początku planowany i przygotowywany do przyjęcia nawet bardzo dużej liczby gości, stąd w odróżnieniu od innych lokali jesteśmy w 100% przygotowani do obsługi nawet 220 osób w ramach jednego wesela.

Przyjęcia weselne jak z marzeń dla Złotoryi

Nasza oferta na wytworne przyjęcia weselne jak z marzeń i bajek przygotowywana ze szczególnym ukłonem w stronę mieszkańców Złotoryi, jest atrakcyjna nie tylko cenowo. Obok specjalnego menu weselnego przygotowywanego w naszej kuchni z uwzględnieniem preferencji kulinarnych Twoich gości, proponujemy też liczne niespodzianki i oczywiście wspaniałą atmosferę.

W związku z tym, że mamy naprawdę dużo chętnych ze Złotoryi i okolic na organizację wesela w naszym domu weselnym, zachęcamy do rezerwacji terminu przyjęcia ze sporym wyprzedzeniem. Zapytaj też przy okazji o orientacyjny cennik dla Złotoryi, wtedy planowanie wszystkiego będzie znacznie łatwiejsze. Gwarantujemy, że będziesz mile zaskoczona/y warunkami oferty, wyglądem sali, jej wystrojem i klimatem oraz smaczną kuchnią.

Złotoryja – piękne miasto leżące na Dolnym Śląsku, pierwsze ślady osadnictwa na jego terenie sięgają VIII wieku, może ono poszczycić się najstarszą udokumentowaną lokacją na ziemiach polskich na prawie magdeburskim z roku 1211; w dawnych czasach Złotoryja była znana ze znajdującej się tam kopalni złota, obecnie żyje tu około 15 000 mieszkańców, miasto nawiązało współpracę z Niemcami, Czechami i Ukrainą, wartymi uwagi zabytkami i atrakcjami przyciągając licznych turystów.