tel/fax 768 711 430, tel. kom.: 600 432 483Napisz do nas

7 kroków, by zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne

Posted in: Blog
7 kroków, by zorganizować niezapomniane przyjęcie weselne

Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Każda para młoda pragnie, by ich uroczystość okazała się czasem niezapomnianym zarówno dla niej, jak i dla wszystkich zaproszonych gości. Kluczem do tego jest oczywiście świetna, szampańska zabawa! Na co więc warto zwrócić uwagę, by przyjęcie weselne okazało się niezapomniane? Oto 7 najważniejszych elementów:

Miejsce na przyjęcie weselne

To, w jakim miejscu, jakiej sali postanowicie swoje wesele zorganizować jest sprawą indywidualną. Warto jednak zwrócić uwagę, dla ilu osób pomieszczenie jest przeznaczone, jaki prezentuje wystrój, dekoracje. Przyjemne, nietuzinkowe wnętrze z pewnością umili czas zabawy. Dom weselny „Pod Ulubionym Jaworem” zawsze w kwestii dekoracji, wystroju dostosowuje się do upodobań oraz woli Klientów i może zaproponować nawet 220 miejsc dla gości. Nieprzecenione jest także znaczenie obejścia sali weselnej. Możliwość delektowania się winem czy podjęcia konwersacji na świeżym powietrzu zawsze okazuje się świetnym sposobem na odetchnięcie po energetycznej zabawie na parkiecie. Kompleks zieleni Domu Weselnego „Pod Ulubionym Jaworem” na pewno przypadnie gościom do gustu i uatrakcyjni wielogodzinną zabawę!

Trafione menu

przyjęcia weselne StrzegomMenu na wesele to temat bardzo rozległy. Wymieniając generalne zasady, od których zależy stopień zadowolenia kubków smakowych gości, należy zaznaczyć, że jedzenie powinno być urozmaicone, lecz nie za bardzo wymyślne, bowiem musi smakować wszystkim. Warto więc może zestawić dania uniwersalne, tradycyjne, z tymi bardziej wysublimowanymi. Jadłospis oferowany przez Dom Weselny „Pod Ulubionym Jaworem” jest zawsze różnorodny, a przy tym uwzględniane są w nim dania, które na weselach są popularne w danym okresie.

Muzyka, muzyka i jeszcze raz muzyka na weselu

Muzyka na weselu jest nieodzowna. W tej kwestii warto więc zadbać o to, by dźwięki porywały na parkiet wszystkich gości. Przemyślcie, jakiego rodzaju utwory na Waszym przyjęciu weselnym powinny rozbrzmiewać i pod tym kątem szukajcie odpowiedniego zespołu czy dj-a. Postawicie na tradycyjne weselne szlagiery? Fantastycznie, przyjęcia w tej polskiej formule zawsze się u nas sprawdzają! Preferujecie coś bardziej innowacyjnego, porywają Was nowsze przeboje? Świetnie, wystarczy, że będziecie pewni, iż większość Waszych gości podzieli Wasz entuzjazm. Jeśli nie wyobrażacie sobie zabawy bez muzyki na żywo, upewnijcie się, że zespół nie praktykuje grania z playbacku. A jeśli weselne covery nie wchodzą w rachubę, zatrudnijcie dobrego dj-a, który będzie raczył Was oryginalnymi wykonaniami wielkich hitów.

Nieprzeciętna konferansjerka

Dobry konferansjer będzie silną bazą Waszego przyjęcia weselnego. Przede wszystkim, zawsze będzie potrafił porwać gości do zabawy, a zabawnymi i wyszukanymi komentarzami rozbawi każdego.

Szalone oczepiny

Oczepiny to punkt kulminacyjny każdego wesela. Zadbajcie jednak o to, by zabawy oferowane przez prowadzących Waszą zabawę nie były upokarzające czy niezręczne dla jej uczestników. W związku z tym, jednym z punktów umowy z zespołem lub dj-em powinna być lista konkursów oferowanych po północy przyjęcia weselnego.

Dodatkowe atrakcje na przyjęcie weselne

Warto czasem zadać sobie trochę trudu i pomyśleć o dodatkowych, nietypowych atrakcjach na wesele. Czasem dzięki niewielkiemu wysiłkowi możemy sprawić, że nasza uroczystość będzie zupełnie inna niż wszystkie, a więc wyjątkowa i zaskakująca. Niektórzy decydują się na umieszczenie dmuchanej zjeżdżalni bądź trampoliny dla dzieci na terenie otaczającym salę weselną. Ciekawym pomysłem mogą być drobne upominki dla przybyłych (np. bombonierka ze zdjęciem pary młodej, zdjęcia z sesji ślubnej młodych), zorganizowanie kursu nauki podstawowych kroków wybranego tańca, karaoke dla gości czy pokaz zdjęć z dzieciństwa państwa młodych.

Wybitny fotograf i utalentowany kamerzysta

Przyjęcie weselne to wydarzenie, które wspominane będzie bardzo długo. Często stanowi jeden z najpiękniejszych momentów w życiu pary i gości. Dzięki dobrym zdjęciom i ciekawemu filmowi Wasze przyjemne wspomnienia zaczną żyć swoim życiem. Sesja zdjęciowa w ciekawej scenerii z pewnością wyrazi emocje i uczucia, które towarzyszyły wszystkim podczas uroczystości. Przeniesienie do pamiętnych chwil umożliwi dobrze zrealizowany film. Kamerzyści oferują często materiały wykraczające poza typowe ramy. Stosują zabiegi takie jak: odejście od chronologii (retrospekcja), oparcie produkcji na wywiadach czy ukazanie przyjęcia w formie teledysku.